Rychlé, čisté a efektívne riešenie proti vzlínajúcej vlhkosti!!
Dryzone je účinný injektážny krém do stien a múrov, najmodernejšia ochrana proti vzlínajúcej vlhkosti s jednoduchou aplikaciou!

DRYZONE - nejmodernější ochrana proti vzlínající vlhkosti, sanace vlhkého zdiva, izolace.

Ošetrujeme vlhké steny? Prečítajte si praktický príklad, ako to robí Dryzone ...

Chcete sa zbaviť vlhkosti v stenách, základoch či múroch domu? Prečítajte si praktický príklad, aké je to s Dryzone jednoduché, rýchle a vysoko účinné. A kontaktujte nás.


Aplikácia injektážneho krému proti vzlínajúcej vlhkosti Dryzone:

Aplikácia emulznej pasty proti vzlínajúcej vlhkosti Dryzone je extrémne rýchla a jednoduchá. Sprievodca krok za krokom na tejto stránke ukazuje použitie Dryzone pre ochranu proti vlhkosti na štandardnej stene z tehál. Informácie o zabezpečení iných druhov stien proti vzlínajúcej vlhkosti, ako je napríklad nepravidelné kamenné murivo, nájdete v našom sprievodcovi "Vzlínajúca vlhkosť a jej kontrola", ktorý je k dispozícii na našej stránke "Literatúra a dokumenty".

 

Vŕtanie otvorov…

Pomocou 12mm vrtáka vyvrtajte otvory do maltovej špáry izolovaného múru tak, aby stredy otvorov boli od seba 120 mm. Otvory vyvŕtajte do hĺbky mierne menšej, než je hrúbka steny - viz. kompletné inštrukcie, kde nájdete odporúčané hĺbky vrtov pre bežné hrúbky stien.

 

Pripravte si pištoľ (1)…

Odskrutkujte nástavec trysky z pištole Dryzone a vložte náplň Dryzone.

 

Pripravte si pištoľ (2)…

Ostrým nožom prepichnite náplň Dryzone.

 

Pripravte si pištoľ (3)…

Vložte trysku spät a pevne ju zaskrutkujte.

 

Vstreknite pastu proti vlhkosti Dryzone…

Vložte trysku pištole Dryzone celkom do predvŕtaného otvoru. Stlačte kohútik pištole a vyplňte celý otvor až po jeden centimeter od okraja.

 

Dokončite prácu…

Rovnakým spôsobom vyplňte ďalšie otvory emulznou izolačnou pastou proti stúpajúcej vlhkosti Dryzone. Pri ošetrovaní omietnutých múrov je potrebné odstrániť omietku a znova stenu omietnuť podľa pokynov v našej príručke "Vzlínajúca vlhkosť a jej kontrola", ktorá je k dispozícii na našej stránke "Literatúra a dokumenty".

 

DRYZONE - materiálová spotreba

DryZone je balený v 600 ml salámach (tubách). Nižšie uvedená tabuľka uvádza množstvo túb Dryzone, ktoré sú potrebné na ošetrenie stien rôznych dĺžok a hrúbok. Uvedená spotreba je vrátane rezervy pre prípadné rozdielne aplikačné podmienky.

 

Počet túb Dryzone (600 ml) potrebných na ošetrenie stien rôznych dĺžok a hrúbok pri použití 12 mm dier s rozostupom 120 mm

tloušťka zdi (cm)

9 19 40 50 60

délka zdi (m)

         
10  1,3 3,2 7,0 8,9 10,6
20  2,6 6,4 13,9 17.7 21,1
30 4,0 9,6 20,9 26,6 31,7
40 5,3 12,8 27,9 35,4 42,2
50 6,6 16,0 34,3 44.3 52,8
 

Chcete sa zbaviť vlhkosti? Neváhajte a kontaktujte nás!

Ak sa venujete sanácii a izolácii stien (muriva, základov, domov) proti vzlínajúcej vlhkosti a máte záujem o systém Dryzone, krém na sanáciu vlhkého muriva, neváhajte a kontaktujte nás. Pomôžeme vám s riešením, vypočítame potrebné množstvo i náklady a radi vám pomôžeme s prípravou aj zaškolením. Kontaktujte nás formulárom nižšie, alebo na tel. 0907 756 015.