Rychlé, čisté a efektívne riešenie proti vzlínajúcej vlhkosti!!
Dryzone je účinný injektážny krém do stien a múrov, najmodernejšia ochrana proti vzlínajúcej vlhkosti s jednoduchou aplikaciou!

DRYZONE - nejmodernější ochrana proti vzlínající vlhkosti, sanace vlhkého zdiva, izolace.

Neváhajte a kontaktujte nás:

Ak sa venujete sanácii a izolácii stien (múrov, základov domov a budov) proti vzlínajúcej vlhkosti, doporučujeme vám použiť injektážny systém Dryzone. Neváhajte a kontaktujte nás.


Ak máte akékoľvek otázky ohľadne izolácie vlhkých stien, múrov či základov domov a budov alebo akékoľvek iné otázky, neváhajte nám napísať alebo zavolať na naše čísla, ktoré nájdete nižšie. Dôkladne si prečítajte aj náš web, nájdete tu množstvo informácií o sanácii a izolácii vlhkého muriva alebo o vzlínajúcej vlhkosti, aj postupy, ako sa vlhkosti v múroch zbaviť. Budeme sa tešiť na vaše emaily a telefonáty.

Kontakty na nás (Adresa)

Aquastop
Továrenská 9
956 33 Chynorany

IČO :
DIČ :

E-mail: info@dryzone.sk 

Info linka: 0907 756 015 
Ďalšie čísla: 0850 211 707, 038 531 39 01, 0911 069 257

 

Napište nám!

Ak sa venujete sanácii a izolácii stien (muriva, základov, domov) proti vzlínajúcej vlhkosti a máte záujem o systém Dryzone, krém na sanáciu vlhkého muriva, neváhajte a kontaktujte nás. Pomôžeme vám s riešením, vypočítame potrebné množstvo i náklady a radi vám pomôžeme s prípravou aj zaškolením. Kontaktujte nás formulárom nižšie, alebo na tel. 0907 756 015.