Rychlé, čisté a efektívne riešenie proti vzlínajúcej vlhkosti!!
Dryzone je účinný injektážny krém do stien a múrov, najmodernejšia ochrana proti vzlínajúcej vlhkosti s jednoduchou aplikaciou!

DRYZONE - nejmodernější ochrana proti vzlínající vlhkosti, sanace vlhkého zdiva, izolace.

Dryzone i v Kráľovskej hudobnej akadémii, London SW7

Pozrite si vybrané, najlepšie referencie o našej kvalite. Nie je lepšej referencie o kvalite systému Dryzone - izolácie proti vzlínajúcej vlhkosti, než sú spokojní zákazníci. Pridajte sa medzi nich aj Vy.


Královská hudebná akademia, London

Kráľovská hudobná akadémia sa presťahovala do budovy Blomfield v južnom Kensigton v roku 1894. Budova bola úspešne ošetrená pomocou Dryzone - izoláciou proti vzlínajúcej vlhkosti v roku 2001.

 

Fir Tree House - detská nemocnica

Táto špecializovaná detská nemocnica prešla v roku 2003 rekonštrukciou interiérov vrátane izolácie proti vzlínajúcej vlhkosti. DryZone bol vybraný vďaka svojej zdravotnej nezávadnosti a bezrozpúšťadlovej receptúre. Vďaka tomu tiež nedošlo k obmedzeniu chodu nemocnice.

 

Palác Kastély, Maďarsko

Táto budova stará viac ako 200 rokov prechádza v súčasnosti celkovou rekonštrukciou. Dryzone pokoril všetky ostatné systémy proti vzlínajúcej vlhkosti v stenách, múroch a základoch. Bol vybraný pre svoju vysokú účinnosť a jednoduchosť aplikácie. Okrem iného bol ocenený aj fakt, že Dryzone je schopný zabezpečiť účinnú ochranu pre rôzne hrúbky muriva.

 

Hotel Cadogan, London SW1X

Bol založený pred viac ako 100 rokmi. Medzi prominentných hostí patril aj kráľ Edward VII, alebo Oscar Wilde. Dryzone tu bol použitý ako prevencia proti vzlínajúcej vlhkosti v stenách pre nové centrum Londýnskeho filharmonického orchestra.

 

Semaphore Uniting Church, Austrália

Tento kostol situovaný v južnej Austrálii bol postavený v 19. storočí. Izolácia proti vlhkosti Dryzone bola vybraná ako rýchla a efektívna metóda proti vzlínajúcej vlhkosti v roku 2004.

 

Pembroke Lodge, Richmond Park

Gregoriánske sídlo situované v krásnej časti Richmond Royal Park. Budova bola úspešne ošetrená pomocou systému pre izoláciu múrov a stien Dryzone v roku 2000.

 

Madách gymnázium, Maďarsko

Rekonštrukcia tohto gymnázia prebiehala počas niekoľkých rokov. V roku 2004 bola izolácia proti vlhkosti múrov a stien Dryzone vybraná ako rýchla a nákladovo vyhovujúca metóda proti vzlínajúcej vlhkosti.

 

Kostol sv. Michaela, Černý Důl, ČR

 Kamenné múry budovy boli proti vlhkosti v stenách a múroch úspešne ošetrené v roku 2006.

 

Sobášny palác Bytča

Sobášny palác Bytča

 

Kaštieľ Ondrejovce

Kaštieľ Ondrejovce

 

Trenčianske Teplice kúpelný dom Partizán

Trenčianske Teplice kúpelný dom Partizán

 

Pastoračné centrum

Pastoračné centrum

 

Turčianska galéria-Martin

Turčianska galéria-Martin

 

Kostel sv. Michaela – Černý Důl kamenné zdivo

Kostel sv. Michaela – Černý Důl kamenné zdivo.

 

Gymnázium J.S. Machara Brandýs nad Labem 1927

Gymnázium J.S. Machara Brandýs nad Labem 1927.

 

Neváhajte a kontaktujte nás!

Ak sa venujete sanácii a izolácii stien (muriva, základov, domov) proti vzlínajúcej vlhkosti a máte záujem o systém Dryzone, krém na sanáciu vlhkého muriva, neváhajte a kontaktujte nás. Pomôžeme vám s riešením, vypočítame potrebné množstvo i náklady a radi vám pomôžeme s prípravou aj zaškolením. Kontaktujte nás formulárom nižšie, alebo na tel. 0907 756 015.