Rychlé, čisté a efektívne riešenie proti vzlínajúcej vlhkosti!!
Dryzone je účinný injektážny krém do stien a múrov, najmodernejšia ochrana proti vzlínajúcej vlhkosti s jednoduchou aplikaciou!

DRYZONE - nejmodernější ochrana proti vzlínající vlhkosti, sanace vlhkého zdiva, izolace.

Vzlínajúca vlhkosť stúpa až do výšky 1,5 m. Zbavte sa jej ...

Viete, že vlhkosť môže stúpať v stenách, pretože väčšina stavebných materiálov obsahuje malé póry? Prečítajte si viac o tom, čo je to vzlínajúca vlhkosť a ako ju spoznať.


Čo zapríčiňuje vzlínajíca vlhkosť

Vzlínajúca vlhkosť je zapríčinená vlhkosťou stúpajúcou zo zme do stien budovy. Vlhkosť môže stúpať v stenách, pretože väčšina stavebných materiálov obsahuje malé póry. Tieto póry "sajú" vodu zo zeme a vlhkosť stúpa stenami, rovnako ako olej stúpa knotom lampy. Emulzná pasta Dryzone zabraňuje vlhkosti, aby týmito pórami stúpala.

Ako vysoko stúpa? 

Výška, do akej v stene vzlínajúca vlhkosť vystúpi, je závislá na niekoľkých faktoroch. Sú to veľkosť pórov v stene, druh tapety alebo maľby na stene a stupeň vlhkosti v zemi. Vo väčšine prípadov vzlínajúca vlhkosť nevystúpi vyššie ako 1,5 m. Avšak v extrémnych prípadoch (napr. keď je stena pokrytá nepriepustnou membránou), môže vlhkosť vystúpiť do viac ako 2 m.

Ako poznám, že to je vzlínajúca vlhkosť?

Dryzone je špeciálne navrhnutý pre ošetrenie vzlínajúcej vlhkosti, takže si pred začiatkom ošetrenia musíte byť istí, že vlhkosť je naozaj spôsobená vzlínajúcej vlhkosťou. Iné druhy vlhkosti, ktoré pôsobia na budovy atď sa ošetrujú inak.

Diagnózu vlhkosti v budovách by mal provádzať odborník; avšak typické znaky vzlínajúcej vlhkosti zahrňujú:

  • Známky vlhkosti sú obmedzené na výšku 1,5 m od krajiny zeme
  • Vlhké alebo zhnité podlahové lišty
  • Tvorba soľného pásu
 

 

Neváhajte a kontaktujte nás!

Ak sa venujete sanácii a izolácii stien (muriva, základov, domov) proti vzlínajúcej vlhkosti a máte záujem o systém Dryzone, krém na sanáciu vlhkého muriva, neváhajte a kontaktujte nás. Pomôžeme vám s riešením, vypočítame potrebné množstvo i náklady a radi vám pomôžeme s prípravou aj zaškolením. Kontaktujte nás formulárom nižšie, alebo na tel. 0907 756 015.